Новини

25 років державному Фонду «Держмолодьжитло»!

7 липня у великому залі засідань міністерства відбулось розширене засідання Наглядової ради Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву під головуванням Негоди В`ячеслава Андроновича, першого заступника міністра Мінрегіону.

Іпотечний центр Держмолодьжитла, щиро вітає з державним святом України - Днем Конституції

Іпотечний центр Держмолодьжитла,
щиро вітає з державним святом України - Днем Конституції.

Іпотечний центр Держмолодьжитла звертається до учасників програми "Часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків"

Іпотечний центр Держмолодьжитла звертається до учасників програми "Часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків"

 

(постанова КМУ №853 від 4 червня 2003 року)

 

Анонс: брифінг Голови ГО «Всеукраїнська Асоціація Переселенців» Руслана Калініна та голови правління Держмолодьжитла Сергія Комнатного та підписання Меморандуму між Держмолодьжитлом та ГО «Всеукраїнська Асоціація Переселенців»

У п’ятницю, 9 червня о 12:00 в Українськомукризовому медіа–центрі (Київ, вул.

У Києві надано черговий пільговий житловий кредит учаснику АТО

У Києві укладено черговий договір з надання пільгового житлового кредиту за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла учаснику бойових дій у зоні антитерористичної операції.

На порталі ЛІГА.net відбудеться Інтернет-конференція голови правління Держмолодьжитла Сергія Комнатного та народного депутата України Олега Недави

До уваги громадян, які мають право участі в державних житлових програмах, та бажають  поліпшити свої житлові умови!

Діючі механізми забезпеченння житлом учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб мають отримати фінансування з Держбюджету

Затверджений на законодавчому рівні механізм забезпечення житлом ветеранів АТО та внутрішньо переміщених осіб через державну підтримку в розмірі 50% вартості житла чи пільгового іпотечного житлового кредиту під 7% річних, має бути реалізований на

Кабінет міністрів збільшив статутний капітал Держмолодьжитла

Кабінет Міністрів України збільшив статутний капітал Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву на 28 млн. грн. Таке рішення було прийняте 11 травня під час засідання Уряду.

Перелік об'єктів кредитування у м. Києві збільшився

Іпотечним центром Держмолодьжитла продовжується робота по реалізації програми кредитуванння за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла.

Сергія Комнатного призначено головою правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву

ергій Комнатний призначений головою правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».  Відповідне урядове розпорядження Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав 5 квітня

Коментар першого заступника голови правління Держмолодьжитла, щодо проекту Закону України 4550 в ефірі Громадського радіо

В ефірі Громадського радіо перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний повідомив, що Верховна Рада України 16 березня прийняла в цілому Закон України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світ

Верховна Рада прийняла Закон щодо забезпечення учасників АТО та ВПО доступним житлом

Верховна Рада України 16 березня прийняла в цілому Закон України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних жи

До уваги позичальників по об'єкту в м. Києві по вул. Трутенка, 3 (2 черга будівництва)

До уваги позичальників та учасників програми Доступне житло (70/30)
по об'єкту в м. Києві по вул. Трутенка, 3 (2 черга будівництва)
(порядок здійснення остаточного розрахунку)

Учасники програми Доступне житло (70/30):

У Київській області цьогоріч на пільгове молодіжне кредитування спрямують понад 3,3 млн. грн.

Органи самоврядування Київської області передбачили у місцевих бюджетах на 2017 рік кошти на пільгове молодіжне кредитування в обсязі близько 3,3 млн. грн.

У Києві завдяки житловим програмам ще 17 родин стали новоселами

У Києві введено в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок, у якому завдяки участі у державних житлових програмах новоселами стали 17 сімей.

Іпотечний центр Держмолодьжитла звертається до учасників програми «Часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків».

Іпотечний центр Держмолодьжитла звертається до учасників програми «Часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків».

(Постанова КМУ № 853 від 4 червня 2003 року)

 

 

Іпотечний центр Держмолодьжитла отримав Ліцензію щодо надання фінансових послуг

Іпотечний центр у місті Києві та Київській області Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву отримав від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг Ліцензію на провадження діяльності з

Надано перший у 2017 році пільговий житловий кредит учаснику АТО

У Києві укладено перший у 2017 році договір з надання пільгового житлового кредиту за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла учаснику бойових дій у зоні антитерористичної операції.

Держмолодьжитло надало перший у 2017 році пільговий молодіжний кредит

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву надав перший у 2017 році пільговий молодіжний кредит для придбання житла.

Увага! На 2017 рік встановлено ставку для пільгових кредитів за рахунок власних коштів Фонду на рівні 14,1% річних

Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву на 2017 рік встановлено відсоткову ставку для пільгових молодіжних житлових кредитів за рахунок власних коштів Фонду  на рівні 14,1 % річних.

Вітаємо Вас з Новорічними святами та Різдвом Христовим!

Від усього серця бажаємо міцного здоров'я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

До уваги позичальників, які уклали кредитні договори у період з 20.02.2014р. по 31.12.2016р. включно!

До уваги позичальників,

які уклали кредитні договори

у період з 20.02.2014р. по 31.12.2016р. включно!

 

Сторінки