Доступне житло – частина програми діяльності Уряду

Верховна Рада України ухвалила 14 квітня Програму діяльності новосформованого Кабінету Міністрів України. Відповідно до вказаного документу діяльність Уряду зосереджуватиметься на виконанні низки завдань, серед яких, зокрема, зазначено розвиток та реалізація програм будівництва доступного житла.

Перший заступник голови правління Фонду «Держмолодьжитло» Сергій Комнатний зазначив: «Мінрегіон України послідовно відстоює державні житлові програми, як такі, що несуть користь державі з соціальної та економічної точки зору. Про це свідчить, зокрема, бюджетний запит Мінрегіону, яким було визначено необхідність фінансування програм доступного житла та пільгового молодіжного кредитування у обсязі 2 млрд. грн. Нажаль ця пропозиція не знайшла відображення у Законі про Державний бюджет. Але Мінрегіон не відмовився від своєї позиції, і ось тепер ми бачимо її у такому важливому документі як Програма діяльності Кабінету Міністрів України. Тож, маємо підтвердження, що невдовзі Уряд надасть новий імпульс для розвитку житлових програм в Україні».

Нагадаємо, що 10 лютого Віце-прем’єр-міністр України — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час засідання комітету Верховної Ради України з питань економічної політики запропонував Верховній Раді України при розгляді та внесенні змін до Державного бюджету на 2016 рік відновити фінансування житлової програми доступного житла, що реалізується за механізмом «70 на 30».

Джерело