До уваги позичальників по об'єкту в м. Києві по вул. Трутенка, 3 (2 черга будівництва)

До уваги позичальників та учасників програми Доступне житло (70/30)
по об'єкту в м. Києві по вул. Трутенка, 3 (2 черга будівництва)
(порядок здійснення остаточного розрахунку)

Учасники програми Доступне житло (70/30):

остаточний розрахунок за квартиру проводиться за загальною площею, визначеною у технічному паспорті. У разі якщо фактична загальна площа квартири виявилася більшою, ніж проектна загальна площа, учасник програми повинен внести різницю суми коштів на свій поточний рахунок для подальшого перерахування забудовнику та підписанням з ним акту приймання –передачі житла. При цьому державна підтримка не збільшується. У разі, якщо фактична загальна площа квартири менша, ніж оплачена загальна площа, Забудовник протягом 5-ти робочих днів перераховує на поточний рахунок учасника програми різницю суми коштів в обсязі, на яку зменшилась загальна площа квартири, перед підписанням акту приймання –передачі житла. Іпотечний центр Держмолодьжитла в свою чергу здійснює відповідний перерахунок суми винагороди (відшкодування) за обслуговування коштів та перерахунок розміру державної підтримки.

Учасники пільгового кредитування за рахунок коштів статутного капіталу:

протягом 10 календарних днів з дня отримання технічного паспорта – укласти з Кредитором додаткову угоду до цього Кредитного договору, щодо розрахунку і сплати внеску за уточненими показниками загальної площі квартири, внести остаточну суму власного внеску та, у разі зменшення загальної площі квартири, – повернути на рахунок Кредитора відповідну частину коштів кредиту.

Отже остаточні розрахунки за вище зазначеними програмами можливо здійснити після отримання технічних паспортів на квартири.

 

За додатковою інформацією звертатись за тел.:
- (044) 249-36-94 Удоденко Костянтин Олександрович (для учасників пільгового кредитування)
(044)249-36-95 Курей Юрій Миколайович (для учасників програми 70/30)