У Києві надано черговий пільговий житловий кредит учаснику АТО

У Києві укладено черговий договір з надання пільгового житлового кредиту за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла учаснику бойових дій у зоні антитерористичної операції.

Договір було підписано між військовослужбовцем Національної гвардії України Володимиром Олійником та Іпотечним центром у місті Києві та Київській області Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Як зазначив голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний, щойно підписаний договір є частиною великої роботи щодо житлового забезпечення сімей учасників АТО. Саме з метою підвищення рівня забезпечення сімей учасників АТО житлом їм надано перевагу у отриманні пільгових кредитів за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла.

«Надання переваги в отриманні пільгових житлових кредитів учасникам АТО було ініційоване Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубком. У минулому році було затверджено зміни до Порядку використання власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла. Завдяки цьому сім’ї учасників бойових дій у зоні АТО отримали першочергове право на пільгове кредитування в усіх регіонах України за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла. З минулого року переважним правом вже скористалися сім’ї учасників АТО в багатьох регіонах України. На підході укладення і інших подібних угод, а отже пільгових житлових кредитів сім’ям учасників АТО буде надано у цьому році ще немало», - сказав Сергій Комнатний.

Оригінал