Анонс: брифінг Голови ГО «Всеукраїнська Асоціація Переселенців» Руслана Калініна та голови правління Держмолодьжитла Сергія Комнатного та підписання Меморандуму між Держмолодьжитлом та ГО «Всеукраїнська Асоціація Переселенців»

У п’ятницю, 9 червня о 12:00 в Українськомукризовому медіа–центрі (Київ, вул. Хрещатик, 2)  відбудеться прес-брифінг Радника Віце-прем’єр міністра Павла Розенка, Голови ГО «Всеукраїнська Асоціація Переселенців» Руслана Калініна та голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергія Комнатного щодо реалізації житлових прав сімей внутрішньо переміщених осіб, зокрема, за допомогою державних та місцевих житлових програм.

По завершенню брифінгу відбудеться підписання Меморандуму  про співробітництво між Фондом «Держмолодьжитло» та рядом громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції на Сході України.

Меморандум буде підписано з метою взаємодії Фонду та ГО «Всеукраїнська Асоціація Переселенців» щодо консолідації зусиль для захисту житлових прав сімей внутрішньо переміщених осіб.

 

Оригінал