Запобігання і протидія корупції

Корупція є однією із найнебезпечніших загроз правам людини, демократії, правопорядку, чесності та соціальній справедливості, вона перешкоджає економічному розвитку та загрожує належному і справедливому функціонуванню як держави та суспільства в цілому, так і підприємствам, установам, організаціям. Тому розв’язання проблеми корупції є одним із пріоритетних напрямків розвитку держави. Держмолодьжитло активно проводить роботу щодо запобігання та виявлення корупції, усунення передумов для її виникнення. 

Однак, не знання та не розуміння умов і обставин, за яких виникає та розвивається корупція, створює перешкоди на шляху ефективного запобігання цього негативного соціального явища.

Відтак, раціональне планування заходів протидії корупції завжди має відбуватися при чіткому розумінні всього спектру корупційних ризиків.

Держмолодьжитлом вживаються заходи, які є необхідними для запобігання, виявлення і протидії корупції.

В Держмолодьжитлі розроблено Кодекс корпоративної поведінки та забезпечено функціонування електронної скриньки ethics@fhb.kiev.ua з подальшим супроводженням звернень щодо дотримання вимог корпоративної поведінки.

Держмолодьжитло співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Всі повідомлення розглядаються уповноваженим з антикорупційної діяльності в Держмолодьжитлі в порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Повідомлення про порушення вимог цього Закону можу бути здійснено працівником без зазначення авторства (анонімно).

Повідомити про корупційне правопорушення

Зразок «Повідомлення про корупцію»

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним.

Повідомлення може бути подано:

– письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу: 03037 м. Київ,  вул. М.Кривоноса, 2а;

– електронною поштою на адресу antikor@fhb.kiev.ua

– за телефоном безкоштовної «гарячої» лінії Держмолодьжитла

   

Телефон працює:

Понеділок – четвер з 09.00 до 18.00, п’ятниця з 09.00 до 16.45. Обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Субота, неділя – вихідні дні.

(044) 275 74 32

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.