Умови отримання

 Право на участь  у Програмі мають громадяни України, які проживають на території міста Біла Церква та відповідають наступним вимогам:
- для працівників бюджетної сфери та працівників комунальних підприємств - в яких один з подружжя/одинак є працівником бюджетної/комунальної сфери не менше п’яти років або спеціалістом, який спеціально запрошений працювати у місто Біла Церква;
- для молодих сімей та одиноких молодих громадян:
- сім'ї, в яких чоловік або дружина віком до 35 років включно;
- неповна сім'я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно має неповнолітніх дітей (дитину);
- одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно;
- ветерани праці;
- особи з інвалідністю;
- багатодітні сім’ї;
- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які досягли 16 років, а також особи з їх числа;
- внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції та операції об'єднаних сил ЗСУ, які мають намір оселитися в м. Біла Церква та відповідно до чинного законодавства України перебувають на обліку в органах соціального захисту населення.
Обов’язковими умовами для всіх категорій є:
- фінансова спроможність сплатити єдиним платежем не менше ніж 50 відсотків від вартості житла, яке буде придбано в рамках Програми (при необхідності);
- отримати та погасити кредит на придбання житла (при необхідності); 
- у відповідності до переліку документів для реєстрації кандидата на участь у Програмі відповідних категорій, відсутність у кандидата (в т.ч. дружина/ чоловік кандидата) нерухомого майна.
Право на участь в Програмі є добровільною, може бути використано лише один раз, після чого учасники програми (одинаки та члени родин) підлягають зняттю з відповідної реєстрації (з квартирного обліку, якщо перебувають) з моменту заселення в житло, яке буде придбано в рамках Програми, за умови отримання житла у межах встановленої норми відповідно до чинного законодавства, але не менше рівня середньої забезпеченості громадян жилою площею в місті Біла Церква.