ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВИ-АНКЕТИ НА ОТРИМАННЯ ПІЛЬГОВИХ КРЕДИТІВ ЗА РАХУНОК КОШТІВ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА

Шановні кандидати, які мають намір отримати пільгові кредити для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла та подали заяви-анкети які зареєстровані за номерами, а саме:

№ з/п

Реєстраційний номер заяви-анкети

Дата реєстрації заяви-анкети

Прізвище та ініціали імені і

 по-батькові кандидата на отримання кредиту (представника сім'ї)

1

752

04.12.2020

Мазур Д.О.

2

756

09.12.2020

Шойко Л.В.

3

760

11.12.2020

Тітов В.М.

4

761

15.12.2020

Баранов А.В.

5

764

17.12.2020

Олейнік М.А.

6

766

17.12.2020

Магурова К.І.

 

Вам необхідно протягом 5 календарних днів ОСОБИСТО подати заяву про надання кредиту за рахунок коштів статутного капіталу до «Київського регіонального управління» Держмолодьжитла.

Крім того повідомляємо, якщо не маєте намір отримати кредит у поточному періоді, Вам необхідно звернутися із відповідною заявою до «Київського регіонального управління» Держмолодьжитла. 

Важливо!!!

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла.

«Київського регіонального управління» Держмолодьжитла проводить прийом громадян/відвідувачів у приміщенні виключно за попереднім записом за тел. (044) 363 10 96 та (044) 363 11 78

Інформаційна довідка програми

Хто може претендувати на молодіжний кредит:

молода сім’я громадян України, де вік кожного з подружжя – до 35 років включно (або одинокі молоді громадяни такого ж віку);

сім’я (чи одинокі молоді громадяни), де чоловік або дружина є вченим віком до 40 років включно, який має науковий ступінь доктора наук за умови, що вік іншого з подружжя не перевищує 35 років включно;

претендентом подана і зареєстрована заява-анкета;

особа, що претендує на кредит, перебуває на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов (т. зв. «квартирний облік», його ведуть місцеві органи влади), або:

у кожного з членів молодої сім’ї відсутнє у власності житло, крім житла на території з Переліку територій, де ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, або:

кожен член сім’ї володіє житлом, площа якого не перевищує 13,65 кв. м,

підтвердження особою своєї платоспроможності: після сплати щомісячного платежу за кредитом залишок середньомісячного доходу кандидата і повнолітніх членів сім’ї не може бути меншим за прожитковий мінімум на кожного члена сім’ї;

кандидат не належить до підсанкційних осіб.

Термін кредитування – до 20 років.

Фіксована відсоткова ставка на весь період кредитування – 7% річних.

Перший внесок сім’ї складає 6% вартості житла.

Кредитування за молодіжною програмою здійснюється за чергою згідно з датою подання заяв-анкет від громадян. Інформація про місце громадянина в черзі та про рух черги розміщується на сайтах регіональних відділень Держмолодьжитла у відповідному розділі вкладки «Житлові програми».

Де зареєструватися для участі в програмі:

онлайн – через інтернет-сайти регіональних відділень Фонду,

особисто – у регіональних відділеннях Держмолодьжитла.

На які об’єкти Фонд видасть кредит за цією програмою:

житло, збудоване не більше ніж 50 чи реконструйовано не більше 35 років тому;

житло, що будується.

Вибір об’єкта кредитування є вільним – родина самостійно шукає житло, яке планує придбати в кредит.

Площа житла, на яку можна отримати кредит, становить 52,5 кв. м на одинокого громадянина України чи сім’ю з двох осіб і 21 кв. м на кожного наступного члена сім’ї.