До уваги громадян, які подали заяви, та претендують на отримання Державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла у 2018 році!

 

Кандидатам, які зареєстрували  заяви на отримання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла за рахунок коштів державного бюджету, та перелічені в повідомлені від 02.11.18р. 17:45, розміщеному на офіційному сайті Іпотечного центру Держмолодьжитла та, які не мають можливості прийняти участь у Програмі та не мають наміру отримати державну підтримку у цьому році, необхідно до 12.11.2018р. звернутися із заявою до Іпотечного центру Держмолодьжитла, яке розташовано за адресою: м. Київ, вул. М. Кривоноса, буд. 2-А, корп. 2.

При цьому за кандидатом залишається право на отримання державної підтримки у наступному бюджетному році, при умові відповідності кандидата до вимог Порядку надання державної підтримки та забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2018 № 819 та наявності бюджетного фінансування , також за кандидатом зберігається попередній обліковий запис і строк перебування на обліку, який ведеться Іпотечним центром Держмолодьжитла.

 

заява