ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ - УЧАСНИКІВ АТО (ООС) ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Відділення Держмолодьжитла «Київське регіональне управління» повідомляє, щодо відкриття асигнувань за бюджетною програмою за КПКВК 3101490 «Надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла» між адміністративно-територіальними одиницями України згідно інформації Держмолодьжитла щодо кількості заяв у реєстрах про намір отримати кредити, передбачені кошти в розмірі - 7 516 800 грн., а саме:

 

Для категорії «учасників АТО/ООС» по м. Києву – 2 211 200 грн;

Для категорії «учасників АТО/ООС» по Київська область – 1 547 200 грн;

Для категорії «учасників ВПО» по м. Києву – 2 211 200 грн;

Для категорії «учасників ВПО» по Київська область – 1 547 200 грн;

 

Шановні кандидати, які подали ЗАЯВИ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ КРЕДИТ за рахунок коштів державного бюджету, заяви яких зареєстровані за номерами, а саме:

 

Учасники АТО/ООС, по м. Києву:

Реєстраційний номер заяви-анкети № 31 від 03.12.2019

 

Учасники АТО/ООС, по Київській області:

Реєстраційний номер заяви-анкети № 9 від 03.12.2019

Реєстраційний номер заяви-анкети № 11 від 03.12.2019

 

 

Внутрішньо переміщенні особи по м. Києву:

Реєстраційний номер заяви-анкети № 60 від 03.12.2019

Реєстраційний номер заяви-анкети № 61 від 03.12.2019

 

Внутрішньо переміщенні особи по Київській області:

Реєстраційний номер заяви-анкети № 17 від 03.12.2019

 

Для отримання пільгового довгострокового державного кредиту Вам необхідно  протягом 10 календарних днів ОСОБИСТО (до 13 листопада 2023 року включно) або, у разі звернення уповноваженої особи, надати документ, що підтверджує повноваження діяти від імені кандидата, подати до Відділення Держмолодьжитла «Київське регіональне управління» ЗАЯВУ про надання пільгового довгострокового державного кредиту на придбання житла: 

 

Заява про надання кредиту для сім’ї з однієї особи (одинока особа)

Заява про надання кредиту для сім’ї з двох та більше осіб

 

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

Перелік документів, які додаються до заяви про надання кредиту для сім’ї з однієї особи (одинока особа) 

Перелік документів, які додаються до заяви про надання кредиту для сім’ї з двох та більше осіб

 

ВАЖЛИВО!!!

 

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання пільгового довгострокового державного кредиту на придбання житла.

 

Відділення Держмолодьжитла «Київське регіональне управління» проводить прийом громадян/відвідувачів у приміщенні виключно за попереднім записом за тел. (044) 363 10 96, (044) 363 11 78.

 

Звертаємо Вашу увагу, що кандидати (поручителі) які претендують на отримання кредиту будуть перевірені бюро кредитних історій.

РЕКОМЕНДУЄМО наступним за переліком громадянам, що подали ЗАЯВИ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ КРЕДИТ підготувати необхідні документи та відслідковувати подальші новини, розміщені на сайті Відділення Держмолодьжитла «Київське регіональне управління», у зв’язку з ймовірною можливістю їх фінансування, за умови залишку коштів, відмови наявних кандидатів, або перерозподілу коштів.

 

БУДЬ ЛАСКА, ПОВІДОМТЕ НАС, якщо Ви заздалегідь знаєте, що з якихось причин НЕ БУДЕТЕ отримувати пільговий довгостроковий державний кредит на придбання житла: 

 

З ПОРЯДКОМ використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. №980. Ознайомитись можливо за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/980-2019-%D0%BF#Text